Vyhledat

Jak předcházet bolestem v krku?

Aktualizace: 11. říj 2019

Jaro už pomalu klepe na dveře a právě v tomto období je zvýšená potřeba se chránit před nachlazením.

Inovovaný přípravek Lyzodol je revoluční doplněk stravy, který dokáže předcházet zánětu horních cest dýchacích a bolestem v krku. Výzkumné laboratoře MB Pharma s.r.o. vyvinuli tento unikátní přípravek speciální technologií z bakteriálních kmenů, které se nejčastěji podílejí právě na vzniku zánětů horních cest dýchacích. Podáním lyofilizovaných tablet snadno rozpusných v ústech umožňuje nemoci preventivně předejít či zajistit lehčí průběh tohoto nepříjemného onemocnění. Každá tableta obsahuje účinnou kombinaci čtyř vyselektovaných bakteriálních kmenů s prokázanými imunostimulačními vlastnostmi.

„Dnešní moderní technologie umožňují provádět kultivaci v jiných podmínkách s komplikovanějšími postupy, než tomu bylo na konci 80. let 20. století, kdy byl první preparát nesoucí podobné  složení vyvinut. Předchůdce nového Lyzodolu obsahoval lyz

áty pouze ze tří komponent, inovace spočívá v lýze i poslední bakteriální složky, která má kruciální imunomodulační vliv na podporu lidského imunitního systému,“ říká majitel a kvalifikovaná osoba MB PHARMA s.r.o., RNDr. Marek Moša, PhD.

0 komentář

©2019 by MB PHARMA s.r.o.