Vyhledat

Hledáme projektového manažera/ku do pražské kanceláře

Aktualizace: 11. říj 2019

Farmaceutická firma MB PHARMA s.r.o. hledá kolegu/kolegyni na pozici projektového manažera. Na této pozici budete samostatně a fundovaně koordinovat několik VaVaI projektů v programech OPPIK a TRIO v oblasti biomedicínského výzkumu. 

​​

Znalost ekonomické, právní a projektové (dotační) problematiky je výhodou, není však podmínkou. Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy VŠ. 

Co Vám můžeme nabídnout? Perspektivní práce – firma je zaměřena na výzkum a výrobu v oblasti biotechnologií mikrobiologického typu. Intenzivně se zabýváme výrobou lyzátů pro fágovou terapii, jejíž význam se zvyšuje v souvislosti s klesající účinností antibiotické léčby.


Možnost osobního rozvoje – v rámci své pracovní náplně budete čelit různým výzvám. Fágová terapie je v evropské legislativě relativně novým pojmem a často je potřeba hledat správné cesty a řešení.


Zapojení do projektů – po zaškolení je možné podílet se na výzkumných projektech (https://www.mbph.cz/vyzkum-a-vyvoj). Pokud budete mít zajímavé výsledky, je možné prezentovat firmu na mezinárodních konferencích.


Odborné semináře – pro stmelení kolektivu jsou pořádány pravidelné setkání celé firmy. Náplní jsou přednášky na aktuální téma a doprovodný program.


Firemní tarif mobilních dat a volání.


Stravenky.

Kontaktní osoba: Bc. Petra Konečná

Své životopisy zasílejte na email: konecna@mbph.cz


0 komentář

©2019 by MB PHARMA s.r.o.