Naše služby 

Výzkum, vývoj a příprava mikrobiálních přípravků

Zabýváme se výzkumem a vývojem v oblasti mikrobiologických přípravků. Naše aktivity pokrývají všechny etapy jejich návrhu a přípravy:

- izolace, identifikace, vývoj kultivačního procesu,

- návrh a vývoj purifikačních a analytických metod,

- návrh a validace celého výrobního procesu a jeho příprava pro transfer do GMP režimu.

 

Příprava mikrobiálních preparátů v režimu Správné výrobní praxe

Od roku 2016 jsme držiteli certifkátu správné výrobní praxe (SVP) vydaného Státním ústavem pro kontrolu léčiv pro výrobu léčivých látek a hodnocených léčivých přípravků na bázi bakteriofágů a bakteriálních lyzátů. Námi připravené produkty tak mohou být dále využity pro výrobu farmaceutických přípravků nebo pro provádění klinických studií.

 

Aseptické plnění malých šarží

V našich čistých prostorech třídy čistoty A provádíme aseptické plnění sterilních přípravků v malých objemech - řádově desítky tisíc kusů. Kromě samotného plnění zajišťujeme i kontrolu sterility a mediafill. Na základě požadavku partnera provádíme i stabilitní studie.

Produkty

LYZODOL je revoluční doplněk stravy nové generace na bázi bakteriálních lyzátů.

Unikátní inovovaný přípravek LYZODOL vyrobený speciální technologií z bakteriálních kmenů, které se nejčastěji podílejí na vzniku zánětů horních cest dýchacích, vám umožní nemoci preventivně předejít, popřípadě vám zajistí lehký průběh nepříjemného onemocnění.

LYZODOL je potravinový doplněk ve formě speciálních tablet rychle rozpustných v ústech. Tento inovovaný přípravek obsahuje navíc novou bakteriální složku, která vytváří účinný léčivý koktejl  (lyzát) ze 4 vyselektovaných bakteriálních kmenů s prokázanými imunostimulačními vlastnostmi. (Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumoniae, Lelliottia amnigena, Propionibacterium acnes).

LYZODOL můžete zakoupit na e-shopu u našeho partnera TreeMed zde.

Laboratoře

©2019 by MB PHARMA s.r.o.